درباره ما

Image
درباره ما

شرکت کالارسان کابوک

شرکت کابوک اولین شرکت حمل و نقل و کالارسان درون شهری نمی باشد , اما مطمئنا یکی از پیشرو ترین شرکتهای موجود در این حوزه است .
حمل و نقل و ارسال مرسولات درون شهری یک تخصص است که بیشتر از آنکه با نیروی انسانی قابل انجام باشد نیازمند طرح و تکنولوژیهای نوین می باشد . کابوک این راهکارها را در اختیار شما قرار خواهد داد .
خدمات کابوک تخصصا در زمینه حمل و نقل درون شهری و برون شهری معطوف شده است . ارسال درون شهری عموما بوسیله پیک های موتوری و ارسال برون شهری نیز از طریق سازمان پست صورت می پذیرد .
آنچه کابوک می تواند برای سازمان شما طراحی و پیاده سازی کند ناوگان حمل نقل ویژه مرسولات سازمان شماست . در این زمینه شما مجهز به سخت افزار و نرم افزارهای مرتبط متعددی خواهید شد که فرایندهای شما را به صورت اتوماتیک و بدون خطا انجام خواهد داد .

چرا ما را انتخاب کنید

ما بهترین انتخاب هستیم

چرا شرکت ما را انتخاب کنید

شرکت کالارسان کابوک در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات رسانی و با بهره مندی از سرمایه انسانی متعهد، توانمند و برخورداری از تجهیزات کارآمد، فناوری های نوین و سیستم های یکپارچه زنجیره تامین، در تعامل پایدار و ارزش آفرین با سازمانهای عرضه کننده محصولات و خدمات است و نسبت به توزیع گسترده و مستمر محصولات در سراسر کشور مبادرت می ورزد.

آگاهی از نیازها و خواسته مشتریان از طریق مطالعه، مراجعه و تحقیق به منظور ارائه خدمات مطلوب و افزایش سطح رضایت آنها. تاکید بر ارزشهای والای نیروی انسانی و تلاش در جهت توانمند سازی و ایجاد محیط مناسب کاری به منظور تحقق اصل شایسته سالاری توسعه و همکاری مستمر و موثر با تامین کنندگان کالا با توزیع و فروش محصولات آنها به منظور ایجاد روابط متقابل سودمند و پایدار بهبود و ارتقای عملکرد فرایندهای شرکت با استناد به اصول بهره وری و بهینه سازی روش ها به منظور افزایش رضایت ذینفعان. توسعه مستمر سهم بازار با افزایش توزیع و تاکید بر اصل خلاقیت، نوآوری و استفاده از فرصت ها به منظور تامین منافع سهامداران خط مشی کیفیت مجموعه کابوک می باشد .

شرکت کالارسان کابوک در صدد است با توسعه توانمندی های سازمانی و بهره مندی از توان سرمایه های انسانی مجرب و متخصص، بهترین کیفیت را در توزیع اقلام شرکتها و موسسات خدمات محور در ایران و کشورهای منطقه ارائه نماید و در جایگاه 30 شرکت برتر، میان شرکت های بزرگ کشور قرار گیرد.

ماموریت ما توزيع انواع كالاهاي مجاز در داخل و خارج از كشور انجام امور حمل و نقل درون شهری و حق العمل كاری، واردات و صادرات انواع كالاهای مجاز اخذ نمايندگی انحصاری كالاهای مجاز داخلی و خارجی سرمايه گذاری و هر نوع معاملات مجاز مالي و بازرگاني مربوط به موضوع شركت ايجاد نمايشگاه، فروشگاه، نمايندگی و شعبه جهت عرضه، توزيع و فروش انواع كالا به صورت عمده و خرده و همچنين انجام فعاليتهاي فروش در راستای موضوع شركت تصدی هر گونه عمليات مالی و بازرگانی مجاز در جهت تحقق اهداف شركت می باشد .

هدف اصلی مجموعه کابوک ارتقا سطح کیفی نظام حمل و نقل و طراحی و تولید سیستمهای پیشرفته توزیع کالا در سراسر کشور می باشد .

در راستای دستیابی به هدف فوق تمام تلاش خود را در استفاده از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین بومی سازی فرایندها برای کشور عزیزمان خواهیم کرد .

امید است با همکاری مجموعه و تلاش شبانه روزی پرسنل و پشتیبانی نهادهای مربوطه به اهداف فوق دست بیابیم .

درباره ما

طراحی راهکارهای هوشمند ارسال مرسوله

آنچه ما بدان دست یافته ایم :

  • ارتباط پنل ارسال و پرتال سازمانی
  • ارتباط آنلاین با راکبین
  • مانیتورینگ فرایندهای ارسال
  • تیم حرفه ای و بزرگ توزیع مرسوله
  • تهیه نرم افزارهای پیشرفته ارسال
  • اطلاع رسانی لحظه ای به مشتریان

K 00

مرسولات تحویل شده

M 00

مجموع مسافت سفرها ( کیلومتر )

K 00

اقلام ارسالی ( عدد )

M 00

وزن ارسالی ( کیلوگرم )

داده کاوی کابوک

تهیه داده های آماری از مرسولات شما

تحویل به موقع

پرداخت در محل

عدم قبول مرسوله

تغییر حین فرایند ارسال

ارسال پستی