قوانین و مقررات

قوانین عمومی

شرکت کالارسان کابوک با شماره ثبت رسمی 558548 خود را متعهد به رعایت تمامی قوانین کسب و کار تعریف شده در قوانین جمهوری اسلامی ایران می داند و ملزم به رعایت تمامی قوانین صنف مربوطه و قوانین کسب و کار در فضای مجازی می باشد .

علاوه بر قوانین عمومی کابوک ملزم به رعایت قوانین اختصاصی کسب و کار مورد نظر نیز می باشد .

تعریف فروشگاه

فروشگاه به واحد طرف قرارداد با شرکت کابوک اطلاق می شود که مرسولات خود اعم از اجناس تولیدی یا وارداتی که دارای مجوز فروش و توزیع می باشد را بر اساس قراردادهای مشخص در سراسر ایران توزیع و ارسال می دارد .

فروشگاه ملزم به ارائه تمامی مدارک و مجوزهای فروش محصولات خود می باشد , شرکت کابوک هیچگونه مسئولیتی در قبال اصالت محصولات توزیعی نخواهد داشت .

اطلاعات فروش

اطلاعات فروش بوسیله پنل کابوک و یا پرال سازمانی به مجموعه کابوک منتقل می شود .

کابوک موظف به نگهداری و حفاظت از اطلاعات مشتری و عدم انتشار یا استفاده شخصی از آن می باشد .

اطلاعات مشتری

اطلاعات مشتری در جهت ارسال صحیح مرسولات لازمه همکاری فروشگاه و کابوک می باشد .

شرکت کابوک متعهد است اطلاعات خریدار به عنوان اسرار فروشنده نزد شرکت محفوظ و هیچگونه استفاده یا انتشاری صورت نگیرد .

رعایت حریم شخصی خریدار

خریدار نزد شرکت کابوک به عنوان طرف قرارداد فروشگاه لحاظ خواهد شد لذا حفظ حریم شخصی خریدار و رعایت امنیت اطلاعات مشتری و همچنین احترام و رعایت مشتری مداری در قبال وی اولویت کار مجموعه کابوک می باشد .

قوانین حمل و نقل

تمامی قوانین حمل نقل درون شهری و برون شهری جاری در کشور در مورد مرسولات شرکت کابوک نیز صادق و جاری می باشد . شرکت کابوک ملزم به رعایت تمام مفاد قراردادهای ارسال کالا در کشور می باشد . قوانین حمل به وسیله پیک موتوری بر اساس ضوابط شرکت حمل و نقل در نظر گرفته خواهد شد .

قوانین حمل برون شهری نیز منطبق بر قوانین شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران می باشد و تمامی بندهای 23 گانه شرکت پست لازم الاجرا توسط شرکت کابوک نیز می باشد .

خسارت در هنگام حمل و نقل

در صورتی که مرسولات دچار خسارت ناشی از قصور در حمل شوند این امر متوجه شرکت کابوک ایت , شرکت ملزم به جبران مادی و معنوی خسارت های احتمالی می باشد .

کابوک هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از بسته بندی و یا فرایند آماده سازی محصول ندارد .

کالاهای ممنوعه

فروشگاه ملزم به عرضه کالاهای مجاز به همراه مجوز فروش و توزیع در سراسر ایران می باشد . شرکت کابوک هیچگونه مسئولیتی در قبال توزیع محصولات فاقد مجوز توزیع و یا کالاهای ممنوعه در نظام توزیع کشور ندارد .

شرایط قهریه

کابوک خود را متعهد به انجام تمامی مسئولیت ها و تعهدات در شرایط عادی می داند , در صورت بروز شرایط قهریه مانند حوادث طبیعی نظیر زلزله , سیل , طوفان , اپیدمی , جنگ و هر گونه اتفاق غیر طبیعی که بنا بر تایید مقامات کشور مانع بر انجام تعهدات و خدمت رسانی عمومی گردد , شرکت کالا رسان کابوک هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت و در صورت بروز اختلاف به شورای حل اختلاف مراجعه خواهد شد .